12 lipca 2012

Sutaszowo-jedwabne prace Kasi

Przed Wami galeria prac, którą podesłała nam nasza kursantka Katarzyna. Są to prace z techniki sutasz oraz technik filcowania Vilte, których uczyliśmy na kursie "Ponad przestrzeń". Miłego oglądania!Czekamy na kolejne prace.

 Pozdrawiamy :)
Wasza Akademia

2 komentarze:

 1. Ja muszę dopisać komentarz do tych prac-Kasia prawie nie słyszy i czyta z ruchu ust,przy takiej niedyspozycji powinna uczestniczyc w kursach specjalnie dla takich osob organizowanych.
  Ale takich kursow nie ma, wiec Kasia uczy się tak jak inni,w grupie 10 osób patrzy,obserwuje,zanim zapyta pomysli,ale przede wszystkim czuje i się cieszy z tego co robi,jest wymagajaca dla siebie i nauczyciela, ale radość ogromną sprawia uczenie osoby tak zaangażowanej.
  Radość tworzenia,to najważniejsza rzecz.
  Dzieki za cheć podzielenia się nią.
  Ania B.Bocian

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za komentarz. Czasy się zmieniają. Wiele osób idą za duchem czasu robi co chce, kończą studia, zajmują coraz wyższe stanowiska-nauczyciela, psychologa, architekta...takich znajomych mam. Kursy u Was to dla mnie wielka przyjemność, wspaniały sposób na spędzanie wolnego czasu tworząc COŚ według mojego autorskiego pomysłu ! Pozdrawiam wszystkich prowadzących kursy...

   Usuń

Będzie nam bardzo miło, jeśli po wizycie zostawisz komentarz :)