19 lipca 2012

Sklepowe nowości (3)

W ostatnich dniach do naszego sklepu internetowego trafiły kolejne nowości. A więc zasiądźcie sobie wygodnie i oglądajcie!

Po pierwsze,  w kategorii jedwabie i inne włókna przybyło sporo ciekawych produktów: włókna ramii, lnu, jedwabiu a nawet bambusa! Oprócz tego mamy także kokony jedwabników oraz jedwabne szale, chusteczki i kilka innych produktów, które pozwolą Wam ufilcować kolejne cuda :)


Po drugie, pojawiły się różnego typu łaty. I takie na łokcie, i takie na spodnie, a nawet specjalne taśmy-łaty do podpisywania ubrań, gdy wysyłamy dzieci na kolonie. Oczywiście jest cały wachlarz kolorów i rodzajów: jeans, zamsz, sztruks.Po trzecie - ozdobne taśmy! Cienkie, grube, z nadrukami lub przeszyciami, do scrapbookingu, do dekoracji odzieży i wnętrz, do przewiązania włosów swoich lub córki, do pakowania prezentów lub setek innych zastosowań :)

A po czwarte - uszy do toreb :) Teraz zamawiając Zpagetti możecie od razu wybrać rączki do projektowanej torby. A w uchwytach też można przebierać - są plastikowe: jasne, ciemne lub przezroczyste; są też bambusowe a nawet trzcinowe!


Pokazaliśmy tylko kilka z dodanych produktów, ale na stronie www.sklep.akademiarekodziela.pl można obejrzeć je wszystkie. Sprawdźcie sami. Mamy nadzieję, że po raz kolejny odnajdziecie u nas to, czego nie możecie znaleźć w innych sklepach :)

Pozdrawiamy :)
Wasza Akademia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam bardzo miło, jeśli po wizycie zostawisz komentarz :)