17 lipca 2012

Inspiracje Zpagetti (3)

Jak pewnie dobrze wiecie ze Zpagetti robótek przybywa w błyskawicznym tempie. Jeśli więc macie ochotę na szybkie czary-mary, to mamy dla Was kilka ciekawych propozycji. Mamy nadzieję, że zainspirujecie się kilkoma :)
Na początek kilka prac od maneruki. Na jej blogu możecie poczytać jak zrobić taką miękką pufo-poduchę albo wydziergać ze Zpagetti serduszko. Poduszka została przetestowana na różne sposoby i na pewno znalazłaby zastosowanie w każdym z domów. A pod poduchą możecie zobaczyć świetny pomysł na wykorzystanie resztek Zpagetti pozostałych z dziergania. Serduszko jest po prostu extra!Kolejne prace pochodzą z bloga Old, new, pink and blue. Pufka w kolorze jasnoniebieskiej pasteli jest ciekawie ozdobiona różowym pasmem. Z tych samych kolorów jest zrobiony pokazany niżej koszyczek, z tym, że do różowego Zpagetti dołączone jest także białe pasmo. Zobaczcie jakie fajne efekty można uzyskać dzięki takim połączeniom:

Na koniec coś od nas :) Gdy przyjdzie jesień i zima, na pewno zamarzy Wam się taki miękki i wygodny dywanik. Zrobiony z różnokolorowego Zpagetti może całkiem ciekawy wygląd:

A jako, że ze Zpagetii tworzy się dość szybko, nasze instruktorki wydziergały kolejne torby. Jeśli chcecie upolować którąś z nich, to odwiedzajcie częściej naszą lubelską pasmanterię!Czekamy na Wasze kolejne prace. Przesyłajcie je nam na adres: media@bocian.lublin.pl. 
Inspirujmy się nawzajem!

Pozdrawiamy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam bardzo miło, jeśli po wizycie zostawisz komentarz :)