4 lipca 2012

Sklepowe nowości (2)

W tym tygodniu w naszym sklepie internetowym pojawiło się kilka nowych produktów wartych polecenia.

Na początek "Magia filcowania. Torebki". Książka ta, to poradnik zawierający wskazówki i porady jak samodzielnie, w zaciszu własnego domu wykonać takie formy przestrzenne jak min. torebka z obrazkiem 'malowanym filcem', etui na telefon czy torebkę 'liść' z przestrzennym wzorem.
Autorki publikacji Irena Biskup i Justyna Wróbel – Mikołajczyk w kolejnych częściach książki wprowadzają czytelnika w tajniki tworzenia filcowych torebek. Książka składa się z czterech części. W pierwszej z nich czytelnik poznaje sposób przygotowania stanowiska do filcowania, materiały oraz niezbędne narzędzia, jakich będzie potrzebował w czasie pracy. Kolejne części zawierają 10 różnych projektów torebek oraz odrębne sposoby wykonania każdej z nich.
Dużym atutem książki jest jej oprawa graficzna, mnoga ilość wysokiej jakości zdjęć, zawierających krótkie opisy. Umożliwia to czytelnikowi prześledzenie kolejnych kroków powstawania filcowych dzieł. Do plusów książki możemy zaliczyć również praktyczne porady i wskazówki od autorek, które pomagają w szybkim przyswojeniu technik filcowania i osiągnięciu sukcesu – którym będzie samodzielne wykonanie torebki.

Dodaliśmy też sporo nowych kuferków oraz ozdobnych sznurów, o których pisaliśmy wcześniej.


Mamy nadzieję, że się Wam podobają :)

Pozdrawiamy gorąco!
Wasza Akademia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam bardzo miło, jeśli po wizycie zostawisz komentarz :)