3 lipca 2012

Coś się kończy, coś się zaczyna...


Być może już czytałyście, a być może nie, że po 7-miu latach promowania i wspierania marki Stamperia w Polsce nagle i niespodziewanie przestaliśmy być ich wyłącznym przedstawicielem. Dlaczego? Już tłumaczymy...

Czy przyszłoby Wam do głowy, że kryzys ekonomiczny we Włoszech sprawi zawirowania na rynku decoupage’u w Polsce? A jednak tak się stało - firma Box, producent marki Stamperia i Decorabilia, powiązała swoje losy z węgierskim Pentacolorem, a to z kolei pociągnęło za sobą nieuchronne zmiany również na rynku polskim, gdzie obydwie firmy mają swoich dystrybutorów. W związku z tym ograniczono nasze możliwości sprzedaży produktów Stamperia i Decorabilia na rynku polskim - sklepy i hurtownie od 1 lipca będą obsługiwane przez Usługi Rynkowe.  
Dzwonicie i piszecie do nas maile i smutno pytacie: "Co dalej?" Pamiętajcie, że wciąż prowadzimy sprzedaż w naszych sklepach w Lublinie i Warszawie oraz poprzez nasz sklep internetowy. 
Szkoły, warsztaty terapii zajęciowej, domy kultury i inne placówki z naszego regionu, nadal mogą się do nas zwracać. Wciąż będziemy organizować dla Was szkolenia! Nie ma się co martwić! :) 

Mamy nadzieję, że odnajdziecie się jakoś w tej sytuacji. Nowy etap motywuje do szukania dla Was kolejnych ciekawych towarów i rozwiązań. Możecie być pewni, że na pewno nie staniemy w miejscu!

Pozdrawiamy :)
Wasza Akademia

4 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiemy, że jest Wam ciężko i doceniamy Wasze wsparcie, ale prosimy: nie zamieszczajcie tu obraźliwych komentarzy skierowanych w stronę obecnego przedstawiciela.

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiemy, że jest Wam ciężko i doceniamy Wasze wsparcie, ale prosimy: nie zamieszczajcie tu obraźliwych komentarzy skierowanych w stronę obecnego przedstawiciela.

   Usuń

Będzie nam bardzo miło, jeśli po wizycie zostawisz komentarz :)