20 kwietnia 2012

Kwietniowe kursy Akademii Rękodzieła BOCIAN

W ostatni czwartek w Akademii Rękodzieła BOCIAN gościliśmy kilkanaście fantastycznych Pań, które zgłosiły się do nas na kurs wykonania filcowego naszyjnika i broszki w jednym oraz szala.

Szkolenia odbyły się w siedzibie naszej firmy. Uczestniczki zapoznały się z technikami filcowania, dzięki którym wykonały przepiękne naszyjniki składające się z wielowarstwowego zdobionego kwiatu. Panie w swoją pracę włożyły dużo sił i serca, co zaowocowało prawdziwie fantastycznymi ozdobami. Już niedługo zamieścimy zdjęcia ukazujące ich wspaniałe dokonania. 
Niektóre uczestniczki naszych warsztatów tworzenia szala przemierzyły ponad pół Polski, jadąc z Wrocławia bądź Mazur, żeby poznać tajniki przekazywanych przez nas technik. Panie, które zaszczyciły nas swoim uczestnictwem były bardzo cierpliwe, twórcze i uśmiechnięte do końca zajęć, mimo, że spędziły przy tworzeniu szali prawie osiem godzin. Projektowanie i tworzenie szala wymagało sporo pracy fizycznej oraz umysłowej, na szczęście nasze kursantki wyśmienicie sobie z tym poradziły. Biorąc udział w szkoleniu, wykonały niepowtarzalne jedwabne szale. Wkrótce zamieścimy zdjęcia z kursów, a już w poniedziałek sprawdźcie naszą stronę, ponieważ pojawi się na niej terminarz kursów na maj 2012.

Mamy nadzieję, że wszystkie Panie są zadowolone z uczestnictwa w warsztatach Akademii Rękodzieła BOCIAN.  Było nam niezwykle miło Was gościć! Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Będzie nam bardzo miło, jeśli po wizycie zostawisz komentarz :)