17 marca 2015

Dresówka i inne nowości

Dzianina dresowa, czyli popularna dresówka. 

Do niedawna była to tkanina, z której szyto jedynie odzież sportową, a w szczególności wygodne choć niewyjściowe spodnie. Dziś dresówka weszła śmiało do domów, na wybiegi i salony, a dostępna jest w każdym sklepie z damską modną i elegancką odzieżą. Nic dziwnego, bo pomijając modę, tkanina dresowa jest praktyczna i łatwa w szyciu (nie trzeba wykańczać brzegów). 

Dzianina dresowa
Szara dresówka
Nasze sklepowe dresówki to 100% wyrób polski. Skład: 96% bawełna, 4% elestan. Różne kolory, grubości i wykończenia. Dobrze się układają, można z nich uszyć fajną kieckę lub inne części garderoby, pościel, ozdoby do wnętrz itp. A poza tym, jest idealna na ubrania dla dzieci!

Kolorowe tkaniny dresowe
W naszej pasmanterii w CH E.Leclerc przy ul. Zana 19 w Lublinie możecie znaleźć świeże dostawy  dzianin dresowych, a także ciekawe dzianinowe nowości np:

- neopren

Jest to pianka elastyczna podklejona obustronnie tym samym rodzajem dzianiny o różnej barwie. Bardzo plastyczna, może być wykorzystana do uszycia spódnic, sukienek oraz wiosennych kurtek. Jest dość gruba, ale jednocześnie lekka i przyjemna w dotyku. Szerokość ok. 150 cm, gramatura ok. 550 g/mb.

Neopren

- morgan dwustronny

Materiał z obu stron wykończony w ten sam sposób. Dzianina jest mieszanką włókien sztucznych oraz wiskozy (52% wiskoza, 44% poliester; 4% elastan). Jego zaletą jest wysoka odporność na zmechacenie. Szerokość ok. 150 cm, gramatura ok. 580 g/mb.

Morgan dwustronny

- tiul neoprenowy

Materiał łączący ze sobą cechy siatki elastycznej oraz dzianiny piankowej. Jest jednocześnie elastyczny, oraz plastyczny jak neopren. Materiał składa się z dwóch warstw, co daje futurystyczny efekt siatki 3D. Jedno oczko ma ok. 2 mm. Szerokość ok. 150 cm, gramatura ok. 220 g/mb.

Tiul neoprenowy

Zajrzyjcie do naszej pasmanterii w CH E.Leclerc przy ul. Zana 19 w Lublinie lub pasmanterii w Galerii Mokotów przy ul. Wołoskiej 12 w Warszawie - na pewno znajdziecie jeszcze więcej ciekawych materiałów i pomysłów! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam bardzo miło, jeśli po wizycie zostawisz komentarz :)