4 czerwca 2014

Warsztaty z Pam de Groot - polecamy!

Pam de Groot (fot. www.facebook.com/pamdegroot.fibreandtextileart)

Jeśli lubicie oryginalne wyzwania i macie ochotę na zgłębienie nowych, unikalnych i niesamowitych technik filcowania - polecamy Wam warsztaty z Pan de Groot!


Pam de Groot jest znaną i cenioną artystką, filcowniczką i instruktorką rękodzieła. Przez wiele lat pracowała tworząc zawodowo ceramikę. W 2000 roku zmieniła kierunek swoich pasji w stronę włókiennictwa. Teraz pracuje głównie z wełną, jedwabiem i włóknami naturalnymi. Tworząc swoje dzieła łączy techniki filcowania, haftowania i barwienia.

Polecamy odwiedzić jej stronę www: http://www.pamdegroot.com

Warsztaty odbędą się w Gdańsku, w dniach 28-31 sierpnia 2014r. (4 dni!). Lekcje rękodzieła prowadzone przez Pam odbywać się będą w języku angielskim, ale będą tłumaczone. Warsztaty będą miały charakter praktyczny, każdy wykona freestyle'ową sukienkę techniką mozaiki (zobacz przykładowe prace tutaj i tutaj).
Osoby biorące udział w warsztatach sam przynoszą materiały potrzebne do wykonania pracy. Lista potrzebnych materiałów będzie przesłana mailowo przez organizatorkę - Jolę Stecewicz (Plastusiowe Inspiracje).
Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach proszone są o kontakt mailowy na adres: jt_stec@wp.pl lub
jolastecewicz@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam bardzo miło, jeśli po wizycie zostawisz komentarz :)