21 sierpnia 2013

Szablony do decoupage i scrapbookingu

Na pewno każdy kiedyś korzystał (lub dalej korzysta) z rożnych szablonów. Dobry szablon, to zdecydowanie mniej pracy :) Poza tym, ciekawe kształty potrafią pobudzić wyobraźnię do działania. Czasem z jednego szablonu mogą wyjść dziesiątki oryginalnych wzorów!

Testowana przez nas kolekcja szablonów Mascherissime Stamperia jest całkiem udana. Plansze wykonane są z cienkiego i przeźroczystego poliestru. Jest on bardzo giętki, więc szablon można stosować nie tylko na płaskich powierzchniach. Po użyciu szablon wystarczy tylko umyć, żeby mógł nadać się do kolejnych prac. Dodatkowo, plansza szablonu jest przeźroczysta, więc nie ma najmniejszego problemu z dopasowaniem go do dekorowanego przedmiotu czy powierzchni.

A wspominając o szablonach, mamy dla Was niespodziankę, a mianowicie informację o tym, że ceny szablonów w naszym sklepie spadły o połowę!!! :)
 

3 komentarze:

 1. Witam bardzo przydatna strona pozdrawiam i zapraszam Maria

  OdpowiedzUsuń
 2. OOO - Witam widzę że ja tu po raz drugi - doczytałam się że poszukujecie Państwo osób do kontaktów ew. współpracy - chętnie podejmę współpracę - czekam na propozycje z Państwa strony - mieszkam w Wałbrzychu w którym się nic nie dzieje i na początek zapraszam do odwiedzenia mojego bloga którego założyłam niedawno a rękodziełem zajmujęsię od kilkudziesięciu lat pozdrawiam Maria
  kontakt do mnie artbona@t.pl
  http//artzakatekmarii,blogspot.com
  Zapraszam

  OdpowiedzUsuń

Będzie nam bardzo miło, jeśli po wizycie zostawisz komentarz :)