16 maja 2013

Lato z szydełkiem, czyli inspiracje Zpagetti cz.6

Świat potrafi być taki piękny! Na niebie słońce, na ziemi trawa, a w rękach szydełko i zpagetti :) Wylegiwanie się na trawie w promieniach wiosennego słońca jest niewątpliwą przyjemnością i chyba nikt temu nie zaprzeczy :) Zobaczcie nasze letnie propozycje ze zpagetti: kolorowy piknikowy kocyk i pufę. Kolorowo, miękko i przyjemnie - czyli tak, jak powinno być o tej porze roku :)

Pufa ze zpagetti autorstwa Izy Szyby. Kolorowo, miękko i przyjemnie :)
Dywanik ze Zpagetti. Obok wylegujących się dużych motków, w koszyku opalają się Baby Zpagetti ;) Dosłownie piknik ze Zpagetti! :)
Jeśli nie wiecie, lub nie pamiętacie, to przypominamy, że w naszym sklepie od niedawna dostępne są Baby Zpagetti - niewielkie porcje zpagetti, które świetnie nadają się na wykończenia większych form. Są też wykorzystywane do tworzenia letniej biżuterii. Każde Baby Zpagetti ma minimum 12 metrów długości. Jeśli chcecie otrzymać Baby Zpagetti za darmo, zachęcamy do wzięcia udziału w naszej majowej promocji Zpagetti :)

Poniżej przedstawiamy Wam jeszcze kilka inspiracji / propozycji na letnie szydełkowanie. Niedługo Dzień Dziecka - który z dzieciaków nie ucieszyłby się z wielkiej miękkiej maskotki ze Zpagetti? :)  
Zdjęcia pochodzą z funpage Hoooked Zpagetti.


 

Co się Wam najbardziej podoba? Co macie ochotę wydziergać? Czekamy na komentarze i Wasze pomysły :)

Zobacz także:

3 komentarze:

  1. Ślicznie te robótki wyszły, pozdrawiam, Marta

    OdpowiedzUsuń
  2. Sowa jest cudna, a te koszyczki na kamyczkach- chciałabym takie mieć :)

    OdpowiedzUsuń

Będzie nam bardzo miło, jeśli po wizycie zostawisz komentarz :)