27 sierpnia 2012

Szkoła tuż, tuż...

Wrzesień i rok szkolny zbliżają się wielkimi krokami... Oto nasza propozycja na ozdobienie worka na ciapy lub strój do gimnastyki dla naszych pociech:

Na początek musimy zrobić lub zakupić worek. Następnie wykorzystując szablony i farby do tkanin nanosimy na worek wybrane wzory. Akrylowe farby do tkanin są gotowe do użycia i rozpuszczalne w wodzie. Kolory można ze sobą łączyć. Po wykonaniu dekoracji należy wyprasować ozdobioną rzecz na odwrocie by utrwalić kolor. Jeśli dekorowana tkanina jest ciemna należy najpierw dać warstwę białej farby, następnie przystąpić do wykonania dekoracji wybranymi kolorami.


W przedstawionym projekcie wykorzystaliśmy szablony "KSD147 Kotek" i "KSG27 Alfabet". Szablony są wielokrotnego użytku i można je wykorzystać na wiele sposobów.
Na koniec przez worek przepuszczamy kolorową wstążkę, która oprócz praktycznego uchwytu doda atrakcyjny wygląd.


Z takim workiem idzie się do szkoły zdecydowanie przyjemniej :)


Z wykorzystaniem szablonów można przygotować rożne ciekawe motywy. Poniżej inna kompozycja. Która się Wam bardziej podoba?


Mamy nadzieję, że tegoroczni uczniowie rozpoczną nowy rok szkolny z uśmiechniętymi buziami i głowami otwartymi na nową wiedzę :)

Pozdrawiamy :)
Wasza Akademia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam bardzo miło, jeśli po wizycie zostawisz komentarz :)