6 czerwca 2012

Monica Paruta i decoupage 3D

Od lewej: Ewa Sadowska, Monica Paruta
Mamy dobrą i złą wiadomość dla wszystkich osób lubiących kursy, które prowadzi Monica Paruta. Zapewne zastanawiacie się, dlaczego Wasza ulubiona instruktorka firmy Stamperia z Włoch nie pojawiła się od zeszłego roku w Polsce? Ma bardzo ważny powód i jest całkowicie usprawiedliwiona. Otóż 30 kwietnia b.r. urodziła dwie śliczne córeczki! Choć wszyscy, którzy znają Monikę wiedzą, że praca to jej pasja, teraz poświęca cały swój czas dzieciom. Musimy więc cierpliwie czekać…
Na otarcie łez - przed urodzeniem dzieci Monica zdążyła jeszcze nagrać serię filmów instruktażowych. Na razie tylko w ten sposób możemy korzystać z jej wiedzy i talentu:


Jeśli chcecie otrzymać tekst w języku polskim tłumaczący jak wykonać daną pracę - napiszcie do nas e-maila na adres: media@bocian.lublin.pl, a my chętnie dokonamy dla Was tłumaczenia :)


Pozdrawiamy :)
Wasza Akademia

1 komentarz:

  1. Mi tęskno do twórczego maratonu, który odbywał się w Lublinie. Może jeszcze kiedyś, może innym razem... a może instruktorskie warsztaty Stamperiowe... np. czterodniówka i 20 prac :))
    Marzenie!

    OdpowiedzUsuń

Będzie nam bardzo miło, jeśli po wizycie zostawisz komentarz :)