13 lutego 2015

Walentynki & handmade :)

Jutro Walentynki, czyli Dzień Zakochanych! Warto pomyśleć o tych, przy których żwawiej bije nam serce i zastanowić się nad mniejszym lub większym prezentem, oczywiście takim "od serca" :)

Internet aż huczy od pomysłów, a zatem zobaczcie co na Walentynki można zrobić z tkanin, filcu, włóczek i tasiemek! :)


Z arkuszy filcu, można łatwo i szybko przygotować ładne serduszka, obszyć je nicią lub dodatkowo wypychaczem do maskotek. Takie serduszko, jako miłe przypomnienie, można potem schować komuś do porfela, lub za pomocą ozdobnej wstążeczki doczepić np. do kluczy :)
Własnoręcznie wykonane prezenciki zwykle cieszą najbardziej, więc może ufilcować na sucho takie serduszko? Wystarczy wełna czesankowa, podkładka i igły do filcowania :)

Znalezione na:http://www.themagiconions.com


A może warto przygotować miłosne wyznanie? W tak przyozdobionej kopercie z cienkiego arkuszu filcu wyglądać będzie rewelacyjnie! :)


Jeśli już masz jakiś przygotowany lub kupiony prezent, podaj go w niecodzienny sposób! Po raz kolejny cienki filc, guziki i wstążka mogą dać niesamowite efekty :) 

Znalezione na: http://www.jenniferslittleworld.com

Potrzebujesz super-szybkiego pomysłu na prezent? Słoik ozdobiony kawałkiem tkaniny i przewiązany wstążką! A co w środku..? To już zależy od Ciebie :) Może jakiś kupiony upominek, może kilka wspólnych pamiątek, a może po prostu mnóstwo słodyczy? :) 


Do przygotowania serc - tych małych i tych większych, możesz wykorzystać także włóczkę lub ozdobne taśmy. Wytnij z grubej tektury kształt serca i owiń go pomagając sobie klejem lub szpilkami.


 
Pasmanteria BOCIAN w Lublinie, ul. Zana 19, Leclerc


Wszelkie materiały, które mogą się Wam przydać znajdziecie oczywiście w naszych pasmanteriach BOCIAN w Warszawie i Lublinie lub w sklepie internetowym.

Pasmanterie:
Warszawa - Galeria Mokotów, ul. Wołoska 12
Lublin - CH E.Leclerc, ul. Zana 19
Lublin - Pasaż TESCO, ul. Orkana 4

Sklep internetowy:
http://www.pasmanteria-bocian.pl

1 komentarz:

  1. Super! Bardzo pomysłowe ;) i piękne wykonania...
    pozdrawiam serdecznie...

    OdpowiedzUsuń

Będzie nam bardzo miło, jeśli po wizycie zostawisz komentarz :)