8 kwietnia 2013

Wiosna, zpagetti i klipsy do butów

Mimo zalegających gór śniegu, porannych przymrozków - w końcu czuć wiosnę! U nas w Akademii też trochę wiosenniej. I na blogu, i na Facebooku, i w sklepie! W naszych pasmanteriach i sklepie internetowym wraz z wiosną przyszła świeżutka dostawa kolorowego Zpagetti - ponad 30 nowych kolorów i wzorów! Ale patrząc na szybkość, z jaką składacie zamówienia, niedługo chyba będziemy musieli zamawiać kolejną dostawę...

Jako, że zaraz będzie można zmienić kalosze na coś lżejszego, polecamy Wam coś kreatywnego, a mianowicie klipsy do ozdób do butów.Są to małe metalowe klipsy z otworkami, dzięki którym do klipsa można doszyć lub dokleić ozdobę. Ozdobami mogą być najróżniejsze materiały: pióra, falbanka ze wstążki, super guzik, elementy z filcu, drewna i wiele innych. Ozdoby można przypiąć z przodu, z tyłu albo na boku buta - do wyboru :)

Gdzie można kupić klipsy do butów? - na wielu forach zadajecie to pytanie, bo rzeczywiście ciężko dostać taki produkt. No ale my się postaraliśmy, i mamy je dla Was :)
A do czego właściwie klipsy do butów? - spytacie. Ano do tego, że klipsy do uszu nie trzymają się buta :( Tymczasem klipsy do ozdób do butów mają specjalne haczyki, które nie niszcząc obuwia utrzymują ozdobę na swoim miejscu. I co najważniejsze, ozdobę można przepiąć na kolejny but! Proste i wygodne. Klipsy do ozdób do butów świetnie nadają się m.in. na zdobione buty do ślubu. Sprawdźcie same jak mogą wyglądać takie ozdoby:

Klipsy do butów.

Do klipsa można doszyć lub dokleić różne ciekawe elementy.

 Klipsy do butów z ozdobami z taśmy i ćwieków. Buty od razu wyglądają inaczej!

Na ozdoby można wykorzystać mnóstwo materiałów. Połączenia elementów, np. piór i koralików, dają bardzo fajne efekty!

Więcej inspiracji możecie znaleźć w internecie, choćby tutaj. Ozdoby na klipsach do butów to świetny pomysł na ciepłe dni, a te już za pasem. Czasem warto się wyróżnić! :)

Klipsy do butów możecie dostać w naszych pasmanteriach BOCIAN. Zapraszamy! :)


Gdzie nie ma śniegu? U kogo już jest wiosna? Napiszcie, żebyśmy wiedzieli skąd nadchodzi! ;)

P.S. Inspirujmy się nawzajem - pochwalcie się w komentarzach swoimi ozdobami! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam bardzo miło, jeśli po wizycie zostawisz komentarz :)