25 marca 2013

Filcowanie szala - jak to na Rękodzielniku było...

W trakcie Rękodzielnika prowadziliśmy profesjonalny kurs filcowania szala "Ponad przestrzeń" inspirując się niezrównanymi pracami projektantki Vilte Kazlauskaite. Pomysłodawczynią spotkania była Agnieszka Arnold - dziękujemy za możliwość przeszkolenia kolejnych artystek :)
A nasze kursantki przyjechały z daleka: z Krakowa, Mazur, Sandomierza... Grupa niezwykle sympatyczna i zaangażowana w filcowanie. Najdłużej zajął nam etap projektowania i ułożenia kompozycji, później poszło już gładko. Wszystkie Panie wyjechały z warsztatów z szalem gotowym na wielkie wyjście!
  


 

Omawiamy wspólne prace. To bardzo ważna część kursu, która zależy w dużej mierze od samych kursantek. Jeśli grupa jest otwarta na nowe doświadczenia, wówczas łatwo i przyjemnie pracujemy ucząc się od siebie nawzajem, analizując wzajemne techniki i uwagi. Ta grupa była naprawdę świetna! :)

 


 


 

Dziękujemy naszym kursantkom za miłe chwile na Rękodzielniku. Było bardzo miło, inspirująco i profesjonalnie! Do zobaczenia na kolejnych kursach :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam bardzo miło, jeśli po wizycie zostawisz komentarz :)