21 lutego 2013

Zpagetti - nowe wzory i kolory

W naszym sklepie w ciągu ostatnich dni pojawiło się mnóstwo nowego Zpagetti. Nowe wzory, nowe kolory, a patrząc na półki z kolorowymi motkami - nowe pomysły :)
Zpagetti - sklep.akademiarekodziela.pl
Niedługo wiosna a wraz z nią moda na pastelowe kolory. Rzućcie okiem czy przypadkiem nie warto zaklepać sobie kilku kolorów zanim "wyjdą". A wychodzą całkiem szybko, więc zastanówcie się dwa razy! ;)
Pytacie nas jakie nowe kolory Zpagetti przyjechały do sklepu. Już pokazujemy:
 
Specjalnie na Wasze życzenie zrobiliśmy też w sklepie podział na Zpagetti jednokolorowe oraz Zpagetti melanżowe. Obok tych działów jest też dział z Ribbon XL - lekkiego, kolorowego sznurka, który równie łatwo dzierga się na szydełku. Oczywiście nie brakuje kategorii z narzędziami i akcesoriami. Do Zpagetti świetnie nadaje się bambusowe szydełko 10mm. Dużo z Was, do Zpagetti chętnie stosuje żel antypoślizgowy - głównie pod wszelkiego typu dywany, dywaniki i maty. Mamy nadzieje, że teraz jeszcze łatwiej będzie Wam poruszać się w naszym sklepie :)

Życzymy wielu przyjemnych "makaronowych" robótek! :)

3 komentarze:

  1. Witam, piękne kolory zpagetti :) Mogłabym się dowiedzieć jaka jest jego wydajność (np. ile motkóe potrzeba na okrągły chodnik o średnicy 1 m)? Dziękuję i pozdrawiam serdecznie - Monika

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystko zależy od grubości drutów lub szydełka i od samego dziergania :) Dwa motki powinny wystarczyć. Pozdrawiamy i życzymy przyjemnej pracy!

    OdpowiedzUsuń
  3. To świetnie :). Bardzo dziękuję za odpowiedź, zastanowię się nad kolorami i na pewno coś zamówię u Państwa. Pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń

Będzie nam bardzo miło, jeśli po wizycie zostawisz komentarz :)