5 maja 2015

Po kursie "Malowania filcem z Renate Felt" - prace Aliny

Jakiś czas temu w naszej Akademii odbyły się poz raz kolejny warsztaty malowania filcem ze świetną instruktorką - Renate Felt. Zachęcamy do wejścia na jej stronę i obejrzenia wspaniałych prac, oraz do obejrzenia naszych fotorelacji z warsztatów w roku 2013 i 2015.
Po ostatnich szkoleniach kilka naszych kursantek pokazało nam efekty swoich prac z wykorzystaniem malowania filcem i wskazówek od Renate. Zobaczcie, jakie piękne maki ufilcowała Alina:

Torba z makami malowanymi filcem. Autorka: Alina A.
  
Kto nie miał możliwości zapisania się na kurs, musi uzbroić się w cierpliwość i śledzić nasz kalendarz kursów rękodzieła. Kto wie, być może w niedalekiej przyszłości znów uda nam się zaprosić Renate do siebie? :)

A wszystkim niecierpliwym i zachwyconym pracami malowanymi filcem gorąco zachęcamy do nabycia książki, w której zamieszczone są wszystkie wskazówki i techniki tej wspaniałej techniki :)
Książkę Renate Felt w języku angielskim lub rosyjskim możecie zamówić pod adresem: https://www.etsy.com/listing/224559475/watercolour-painting-with-wool-book-by - POLECAMY!!! :)

P.S. Do malowania filcem najlepiej zaopatrzyć się w wiele kolorów wełny, zarówno na płatki kwiatów, jak i same łodyżki i liście. Wszystkie odcienie wełny znajdziecie w sklepie w dziale "Wełna do filcowania".


1 komentarz:

Będzie nam bardzo miło, jeśli po wizycie zostawisz komentarz :)